Rožės internetu


Ne veltui rožės yra vieni populiariausių kvapnių žiedų mūsų asortimente ir, ko gero, visame pasaulyje! Jos turi ne tik savitą gerbėjų auditoriją, bet ir didelę rūšių ir spalvų pasiūlą. Jei svarstote, kuris pasirinkimas tinkamiausias būtent jums, siūlome perskaityti mūsų komandos patarimus – čia aptarsime ne tik kas padės išsirinkti, bet ir tai, kas padės išlaikyti skintas gėles maksimaliai ilgai.


 

Rožės internetu: kuri kompozicija – tinkamiausia jums?


 

Pasimetėte tarp rožių žiedų įvairovės? Paruošėme jums trumpą gidą, kuris padės apsispręsti. Jei dvejojate, kuris pasirinkimas gavėją nudžiugins labiausiai, užduokite sau 2 svarbiausius klausimus:


 1. Kam dovanojate rožių puokštę?
 2. Kokia proga minima?

 

Nuo atsakymų į klausimus gali priklausyti: spalva (žemiau pateikiame variantus), kiekis, papildomi priedai. Taip nubrėžti paieškos ribas taps kur kas paprasčiau.

 Spalvotos rožės ir jų reikšmėsMitas, jog tai tik įsimylėjėlių gėlė, ši puikiai tinka tiek moterims, tiek vyrams, įvairioms progoms ar verslo dovanoms. Paletė skirsis pagal gavėją: antroji pusė, mama, tėtis, draugas, draugė, kolegos. Tam tikra spalva tinka ir įvairiems jausmams švęsti: meilė, dėkingumas, draugystė, pasitikėjimas, susitaikymas.

 

Pateikiame dažniausiai sutinkamas reikšmes:

 

 • raudona – meilė, aistra, grožis,
 • rausva – dėkingumas, grakštumas, tobula laimė,
 • švelniai rausva – švelnumas, susižavėjimas,
 • oranžinė – aistra, energija, jaudulys, stiprus susižavėjimas,
 • persiko spalva – dėkingumas, įvertinimas,
 • geltona – laimė, draugystė, nauja pradžia,
 • violetinė – meilė iš pirmo žvilgsnio,
 • balta – garbė, tyrumas, šventumas,
 • raudona ir balta kartu – palaikymas, vienybė, partnerystė.

 

Taigi, įvairių spalvų rožės gali minėti skirtingą progą. Dovanojantys didelę oranžinių rožių puokštę, kurios žiedlapiai galuose pereina į rausvą spalvą, perduos romantišką žinutę – imate įsimylėti. O štai geltonų rožių kompozicija, nusiųsta kolegei, bus puiki padėka už įgyvendintą projektą ar motyvacija naujam ambicingam startui.

 


Kai dovana pasiekia namus – būtini pirmieji žingsniai

 


Rožės internetu, prieš siunčiant jums, yra rūpestingai paruošiamos „Pasaulio gėlės” komandos. Nepamirškite mums palikti pranešimo, jei ruošiatės kelionei – ši augalų rūšis negali ilgai išbūti be vandens, o žiedlapiai jautrūs! Pasirūpinsime apsaugine plėvele bei specialiu vandens atsargų maišeliu. Jei puokštei lemta pas jus pabūti ilgiau, tolimesnių veiksmų imkitės patys, jei įteikiate iškart, verta priminti gavėjui:

 

 • rožių stiebų galus reikia nukirpti apie kelis centimetrus,
 • reikia iškart pamerkti gėles į indą, gausiai pripildytą vandeniu (išvynioti prieš dovanojant nebūtina – pritaikome neperšlampamą popierių, tvirtinamą aukščiau). Tačiau būkite atidūs – vanduo negali siekti pačių žiedų, kitaip gėlės pradės pūti.

 

Tiesa, neskubėkite nuskinti kelių nepatikusių „apsauginių” žiedlapių, jie dažnai specialiai mūsų nepašalinami, mat yra tvirčiausi, saugo augalo žiedų grožį.

 

Beje, kataloge pateikiama rožės kaina – galutinė, tad nebus papildomo pristatymo ar paruošimo mokesčio.

 Rožių priežiūra, arba ko reikėtų vengti

 Jei puokštę renkatės sau, ją gavote kaip staigmeną ar norite patarti, kaip prižiūrėti jūsų siųstą dovaną – iškart nuraminame, šios priežiūra nuo kitų rūšių skintų gėlių stipriai nesiskiria. Tačiau atkreipiame dėmesį į kelias dažniausiai daromas klaidas:


 1.  neskubama dovanos pamerkti: geriausia, jei tai padarysite iškart, nes vos kelios valandos gali atsiliepti išvaizdai. Taip pat patariame patrumpinti stiebus ir nepagailėti vandens (tačiau vanduo neturėtų siekti žiedų – kitaip prasidės puvimas).
 2. per maža vaza: rožių stiebai neretai yra vidutiniai ar ilgi, tad indas turi dengti bent 1/2 jų,
 3. parenkama netinkama vieta ir laikymo sąlygos: vienspalvės ar spalvotos rožės gali būti komponuojamos su kitais kvapniais žiedais tik floristų, kitu atveju gėles laikyti reiktų atskirai, vėsesnėje kambario vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių ir šilumos.
 4. Žinoma, kas kelias dienas stiebus reikia iš naujo patrumpinti, nuskinti į vandenį patenkančius lapus, kurie sukelia rūgimą. Jei tai šiltasis metų laikas, palepinkite puokštę šaltomis voniomis. Vos pamačius, kad žiedlapiai vysta, žemyn svyra „galvos”, atlikite įprastas procedūras ir pamerkite visą puokštę (išskyrus žiedų galvas, nes kitaip puokštė gali pradėti pūti) į šaltą vandenį. Tai turėtų atgaivinti itin vandenį mėgstantį augalą.

 

DUK

 

Kiek rožių žiedai gali išbūti be vandens?

 


Tai nėra ta gėlė, kuri gali ilgai būti be vandens. Jei planuojate keliauti į kitą miestą ar žinote, kad nebus galimybės dovanos pamerkti iškart, perspėkite ir paruošime vandens atsargas – rožės kaina nuo to nesikeis. Rožių be vandens nerekomenduojama palikti ilgiau nei porą valandų.

 


Kiek laiko žydi rožių žiedai, kaip prailginti gyvavimo laiką?

 


Tai, kiek laikysis šviežia puokštė, priklauso nuo jos priežiūros. Be mūsų minėtų laikymo sąlygų ir priežiūros žingsnių: stiebo trumpinimas, švari vaza, keičiamas vanduo, gaivios vonios, senų žiedlapių ir lapų pašalinimas, galite papildomai maitinti gėles specialiai joms skirtu „maistu”.

 Ar galima tik pasirinkti iš rožės internetu katalogo, ar ir susikurti šią patiems?

 


Tikrai taip, galite pasirinkti jau sukurtą kompoziciją arba papildyti jums patikusią individualiu prisilietimu. Stengiamės palaikyti asortimento įvairovę, tačiau, esant poreikiui, galime sukurti dovaną pagal individualų užsakymą, atsižvelgdami į biudžetą. Primename, mūsų asortimente yra rožės kaina, kuri iškart pateikiama galutinė, be papildomo pristatymo mokesčio.

 


Ar galima baltas rožes dovanoti šventės proga?

 


Taip! Susiformavęs mitas dėl to, kad baltas rožes įprasta matyti liūdnesnių minėjimų metu, čia jos pasirenkamos dėl tyros, neutralios spalvos, bet tai tikrai nėra taisyklė. Yra daug šiltų baltų atspalvių, kurie išreiškia gryną, tyro džiaugsmo emociją, atrodo prabangiai ir labai šventiškai. Taip pat jos simbolizuoja ramybę ir namams suteikia nepaprastą pojūtį.

 


Kaip pažinti kokybišką, sveiką rožę?

 


Tai, kad rožės internetu yra geros būklės, vos gavus galite matyti iš simetrijos žieduose, gaivios, sodrios jų spalvos. Daug pasako ir sveiki lapai, kurių skaičius gali būti įvairus, tačiau aiškiai matyti, jei spalva pakitusi, nesijaučia tekstūros. 

>>

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį