Franšizė

„Pasaulio Gėlės“ kviečia sukurti pastovų verslą paremtą mūsų idėjomis ir ilgamete patirtimi!

„Pasaulio Gėlės“ yra gėlių mylėtojų bei specialistų įmonė rinkoje esanti nuo 2000-ų metų. Mūsų asortimentą sudaro skintos, vazoninės gėlės, dekoratyviniai augalai, keramika, floristikos reikmenys, aukštos kokybės dirbtinės gėlės. Dalyvaujame aukcionuose ir užsakinėjame gėles iš įvairių pasaulio vietų, todėl turime platų retų gėlių asortimentą. Siūlome paslaugas susijusias su augalais – interjero fitodizainas, ilgalaikė augalų nuoma ir priežiūra. Kaune ir Vilniuje turime 8 gėlių parduotuves, viena iš jų - didmeninė parduotuvė.


Franšizė – tai verslo modelis paremtas jau egzistuojančio verslo idėjomis. Įsigijus franšizės teises, kartu įgaunamas klientų pasitikėjimas – ne vienerius metus teikiamos kokybiškos paslaugos, platus prekių asortimentas užtikrina prekės ženklo patikimumą. Klientai vertindami anksčiau suteiktas paslaugas, nedvejodami sugrįžta bei dalinasi rekomendacijomis. Paprastai, naujo verslo pradžia kelia daug klausimų, neaiškumų, o išliekantis rizikos faktorius ilgai neramina. Taip pat, vis sunkiau pranokti esamus konkurentus, nuo nulio užauginti su kokybe ir pasitikėjimu siejamą vardą.

Pagrindiniai privalumai franšizės gavėjui:

  • Žinomas prekinis ženklas
  • Jūsų verslo pradžia nuo 1€
  • Patikrintas gėlių parduotuvės verslo modelis
  • Reguliarūs mokymai bei operatyvus palaikymas
  • Masto ekonomija (patikimi tiekėjai, optimalus tiekimas ir t.t.)
  • Bendra prekybinio tinklo rinkodara bei marketinginis palaikymas
  • Susisteminta veikla (naujos technologijos, standartai, procedūros ir t.t.)


Štai kodėl franšizė puikus būdas sėkmingai startuoti norimoje srityje – mažesnė rizika, išdirbtas prekės ženklas, kasdien besiplečiantis lojalių klientų ratas.

Domina franšizė? Susisiekite su mumis el. paštu - vaidotas@pasauliogeles.lt