35.00€

44.00€

Gėlių puokštės internetu

Gėlių puokštė – puikus būdas nudžiuginti sau artimą žmogų. Tai universalus pasirinkimas, tinkantis tiek gimtadienio, tiek sukaktuvių, tiek kita proga. „Pasaulio gėlių“ asortimente galite rasti didelį puokščių pasirinkimą. Skoningos gėlių kompozicijos sužavės dievinančius ir klasiką, ir originalumą.


Nemokamas pristatymas į namus


Sau patinkančią puokštę galite patogiai ir greitai užsisakyti internetu. Pristatysime ją nemokamai visoje Lietuvoje jau tą pačią dieną, dažniausiai ne ilgiau nei per 3 val. Esant pageidavimui, tai galime padaryti dar greičiau. Todėl puokštės gėlių internetu – tobulas pasirinkimas taupantiems laiką ar neturintiems galimybės atvykti į saloną.



Kruopščiai suderintos gėlių kompozicijos

 

Kurdami puokštes mūsų floristai apgalvoja kiekvieną detalę – tai leidžia garantuoti geriausią rezultatą. Plačiame asortimente galite rasti pačių įvairiausių gėlių ir ne tik kompozicijų. Klasikinis variantas – raudonų rožių puokštės internetu, simbolizuojančios aistrą ir meilę. Tai puikus pasirinkimas norintiems nustebinti savo mylimąją. Pagal poreikius galima pasirinkti norimą žiedų skaičių.

 

Mūsų asortimente ne tik skoningos gėlių puokštės, bet ir dėžutės. Dažniausiai jas renkasi tie, kurie nori išbandyti kažką naujo ar mažiau įprasto. Gėlių dėžutė – estetiška interjero detalė, suteikianti namams daugiau elegancijos.

 

Ieškote dovanos smaližiams arba sveikos gyvensenos šalininkams? Tuomet jūsų dėmesio vertos saldainių ir vaisių puokštės internetu. Originaliai atrodančios kompozicijos ne tik patrauklios, bet ir labai skanios.



Dovanos išpildymas nuo... iki


Tam, kad puokštė gėlių ar kita jūsų pasirinkta kompozicija taptų dar patrauklesnė, prie jos galite pridėti saldainių dėžutę, balioną arba žaislą (pvz., mielą pliušinį arba iš gėlių sukurtą meškiuką). Be to, esant pageidavimui, galime pasirūpinti ir linkėjimu, kurį užrašysime nemokamai. Tiesiog pažymėkite norimus priedus svetainėje ir mes viskuo pasirūpinsime.



Aukščiausia paslaugų kokybė už patrauklią kainą


Jei asortimente nerandate norimos puokštės, tačiau turite konkrečią jos viziją, skambinkite telefonu 8 37 363512. Esame pasiruošę padėti ją paversti realybe ir sukurti asmeninius lūkesčius atitinkančią gėlių kompoziciją.

 

Norite pasikonsultuoti su savo srities specialistais? Tuomet susisiekite prieš tai minėtu telefonu, el. paštu (info@pasauliogeles.lt), gyvai interneto svetainėje arba apsilankę „Pasaulio gėlių” „Facebook” paskyroje. Atsakysime į jūsų klausimus ir padėsime apsispręsti.

 

Gėlių puokštės internetu – patogus pasirinkimas. Jei dar nesate išbandę šios paslaugos, kviečiame tai padaryti. Jūsų užsakytą puokštę ar kitą gėlių kompoziciją pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje. Nudžiuginkite sau artimą žmogų patrauklia dovana arba papuoškite savo namus estetiška interjero detale!