Paslaugos

„Pasaulio Gėlės“ teikiamos paslaugos


Gėlių puokštės

Kasdien „Pasaulio Gėlės“ floristės sukuria puokštes iš skintų gėlių apgalvodamos kiekvieną detalę - tai leidžia garantuoti geriausią rezultatą, kad klientų šypsenos žydėtų ilgai. Norite užsisakyti užsisakyti gėlių? Kviečiame apsilankyti mūsų kategorijoje - Gėlių puokštės!


                 Gėlių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Laikas ir atstumas ne kliūtis artimą žmogų pamaloninti išskirtiniu dėmesiu. Užsisakykite gėlių ir mes jas pristatysime nurodytu adresu į namus, ofisą, ligoninę ar viešbutį! Jums pageidaujant, kartu su gėlėmis įteiksime gardžių saldainių dėžutę, pridėsime balioną ar užrašysime atvirutę.
Pasaulio gėlės pristato gėlių puokštes - pasirinkti norimą puokštę galite šioje kategorijoje gėlių puokštės.


Mažmeninė ir didmeninė gėlių prekyba

Didmenine ir mažmenine prekyba gėlėmis užsiimame nuo 2000-ųjų metų, tad puikiai žinome, ko tikisi mūsų klientai. Pažadame didelį skintų gėlių bei vazoninių augalų asortimentą, kurie pasižymi puikia kokybe ir geromis kainomis! Domina bendradarbiavimas? Užpildykite anketą arba susisiekite su mumis el. paštu uzsakymai@pasauliogeles.lt!


Augalų nuoma

Planuojate dekoruoti saloną, restoraną ar ofisą? Teikiame augalų vazonuose nuomos ir priežiūros paslaugas. Pažadame viskuo pasirūpinti, Jums beliks gėrėtis! Skaitykite daugiau arba susisiekite su mumis el. paštu uzsakymai@pasauliogeles.lt!

  


Proginių puokščių kūrimas

Artėja graži progo ir norite kažko išskirtinio? Puokščių, gėlių kompozicijų kūrimas yra viena iš siūlomų „Pasaulio gėlės“ paslaugų. Užsisakyti galite mūsų fizinėse parduotuvėse arba susisiekę su mumis el. paštu uzsakymai@pasauliogeles.lt. Mūsų floristės Jums sukurs individualią kompozicijų pagal Jūsų norus!