Smidras (Asparagus setaceus) Domina?

16.00€

Fikusas (Bin amstel king) Domina?

24.90€

Kambarinės gėlėsVazoninės gėlės nuo senų laikų namams įkvepia gyvybės, o šiandien jos tapo neatskiriamu stilingų namų interjero akcentu. Tiesa, kad ir dėl kokios priežasties įsigyjami naminiai augalai, reikėtų įvertinti ne tik unikalias jų savybes, bet ir poreikius. Mūsų komanda dalinasi naudingais pastebėjimais, patarimais, kaip pasirinkti tinkamiausią variantą bei kas galėtų padėti apsispręsti.Kambariniai augalai internetu arba ką rasite mūsų asortimente


Šiandien itin patogu naująją interjero detalę užsisakyti tiesiog internetu. Taikant visas saugios kelionės priemones, net jautriausias kambarinis augalas namus pasiekia sveikas. Atsižvelgdami į šių dienų stiliaus tendencijas, kruopščiai atrenkame virtualiame kataloge atsiduriančias grožybes. Čia rasite:


 • rūšių įvairovę (kaktusai, bambukai, sukulentai, lapiniai augalai ir kt.);
 • tradicinius bei egzotiškus variantus;
 • žydinčius ar tik lapinius augalus;
 • skirtingų dydžių asortimentą;
 • neeilinę spalvų paletę (natūralūs, dažyti gėlių žiedai);
 • įdomias skirtingų rūšių kompozicijas.


Šioje tradicinių ir egzotiškų augalų įvairovėje kiekvienas lengvai ras sau tinkamą namų dekoraciją ar dovaną artimiesiems.Kambarinės gėlės internetu Jūsų namams


Jei tiksliai nežinote, kaip atrodo jūsų svajonių kambarinė gėlė, atsirinkti tinkamiausią padės tam tikri žingsniai. „Pasaulio gėlės“ floristės sudarė trumpą gidą, kuris, tikimės, nukreips teisinga linkme. Beje, pateikiamus punktus naudinga apžvelgti kiekvienam, net ir tvirtai žinančiam savąjį pasirinkimą – galbūt atrasite naujus sprendimus, idėjas, dar neapsvarstytas įžvalgas. Taigi, ką svarbu įvertinti?1. Išskirtinių augalo savybių apžvalga 


Nesvarbu, gėlės vazoninės ar skintos, kiekvienas gyvas sutvėrimas turi savitas ir išskirtines savybes. Kai kurie lapuočiai pamėgti dėl orą valančių galių, kiti – unikalių formų ar neįprasto dydžio. Pavyzdžiui, sansevjera padės palaikyti miegamajame gaivą, o namų interjero dizainerių pamėgta egzotiškoji monstera atstos meno kūrinį. Įdomiais „karpytais“ lapais pasižyminti gėlė užaugusi gali užpildyti nemažą dalį kambario. Beje, būtent dėl to svarbu numatyti pakankamai vietos.2. Augalo poreikių įvertinimas


Labai svarbu atsižvelgti ne tik į savus, bet ir į augalo poreikius. Kai kurie vazoniniai augalai reiklesni, o kiti – lengvai prisitaikantys, neveikiami specifinių, kitoms rūšims kenksmingų sąlygų. Pavyzdžiui, orchidėjos yra jautresnės temperatūrų skirtumams, joms būtina užtikrinti gausiai natūralia šviesa aprūpintą vietą. Nenorite skirti per daug dėmesio smulkmenoms? Rinkitės sansevjerą, pasižyminčią išraiškingais raštais, bet prisitaikančią prie sausos, menkai apšviestos aplinkos.3. Tinkamos vietos parinkimas


Kai kurios, o ypač žydinčios kambarinės gėlės vazonuose reikalauja atidesnio vietos parinkimo. Dar prieš įsigyjant reikia pasidomėti patikusio varianto priežiūros subtilybėmis. Jei numatėte dekoruoti gerai apšviestą erdvę, tikėtina, kad sunkumų nekils. Tiks tiek egzotiškas, daug saulės mėgstantis bambukas, tiek katilėlis. Priešingai, jei žvalgotės augalo, kuris papuoštų tamsią, vėsią patalpą, teks praleisti kiek daugiau laiko apžiūrint nereiklias rūšis. 4. Priežiūros ir realių galimybių vertinimas


Lygiai taip pat, kaip ir tinkamos vietos pasirinkimas, svarbus reikalingos priežiūros „pasvėrimas“. Ne kiekvienas mėgstame smulkmeniškai rūpintis detalėmis, o kartais dėl dažno nebuvimo namuose to padaryti tiesiog neįmanoma. Geriausia, jei kambarinė gėlė atitinka namų savininko įpročius. Pavyzdžiui, kai kurie kaktusai šaltuoju metų laiku gali išbūti praktiškai nelaistomi, tačiau aprūpinti gausia šviesa.5. Kambarinės vazoninės gėlės internetu: interjero detalės arba akcento pasirinkimas


Maloniausia dalis – namų puošimas. Kai jau atsirinkote kelias jūsų poreikius atitinkančias augalo versijas, galite apmąstyti, kuri bus priimtinesnė dekoracija. Apsispręsti padeda atsakymas į klausimą – norite harmoniją sukuriančios detalės ar akį traukiančio akcento. Pavyzdžiui, jei moderniam interjerui norite suteikti išskirtinį akcentą, verta pasidomėti tokiais augalais kaip: raudonais žiedais žydinti guzmanija, egzotiška tilandsija, išraiškingi bonsai medeliai.


Šie penki žingsniai bei sąžiningai įvertintas kambarinis augalas garantuos, kad džiaugsitės ilgaamže, namams gyvybės suteiksiančia dekoracija. Turite papildomų klausimų dėl konkretaus varianto? Susisiekite su mumis, mielai atsakysime.Lapinės kambarinės gėlės ir populiarios dekoravimo tendencijos


Bene populiariausias šių dienų pasirinkimas – lapiniai kambariniai augalai. Namų dekoravimas įvairiausiais lapuočiais dar labiau įsitvirtino atėjus minimalistinio, skandinaviško, natūralaus, organiško interjero bangai. Tokiu braižu įrengtuose namuose randamos bent kelios augalų rūšys. Žemiau dalinamės keliomis įdomiomis idėjomis, kaip galite stilingai papuošti savo turimas erdves.


 • Augalų salelės – žinoma, galima rinktis ir pavienius augalus, tačiau šiandien karaliauja bent kelių skirtingų rūšių ir dydžių gėrybių derinimas. Vadinamosios augalų salelės gali užpildyti tuščią kambario kampą ar papuošti visą senovinės komodos paviršių.
 • Kompozicijos ant sienų – išties įdomiai atrodo gėlėmis dekoruotos sienos. Dažniausiai tam specialiai įrengiamos lentynos, ant kurių skirtinguose lygmenyse išdėstomos egzotiškos, svyrančios ar net vijoklinės rūšys.
 • Žalia vonios kambario oazė – viena pastarųjų tendencijų yra vonios kambario dekoravimas žaluma. Taip siekiama sukurti išskirtinį dizainą, įnešti daugiau ramybės ir gyvybės. 
 • Detalių derinimas – vis dažniau naudojamos augalų kompozicijos su kitais daiktais. Pavyzdžiui, įdomių lapų motyvas atsikartoja paveiksle, dekoratyvių pagalvėlių užvalkaluose. 


Taigi, jei ieškote stilingos dekoracijos, egzotiškais lapais žavintis kambarinis augalas tikrai išpildys lūkesčius.Vijoklinės kambarinės gėlės internetu ir jų pritaikymas interjere


Kartais užtrunka, kol kambariniai augalai pirkti internetu randa tinkamiausią vietą namuose. Neretai taip nutinka su vijokline žaluma, mat šiai reikalinga ypatinga vieta, nevaržanti augimo proceso, nežalojanti svyrančių lapų. „Pasaulio gėlės“ floristės pateikia kelis variantus, kur eksponuojamos internetu įsigytos gėrybės ne tik suteiks stiliaus prieskonį, bet ir džiugins ilgus metus. 


 • Lentynos – tai bene pati saugiausia ir paprasčiausiai pritaikoma vieta specifinės formos augalui. Svarbu, jog lentynos būtų pritvirtintos didesniame aukštyje, kad kambarinė gėlė laisvai augtų.
 • Aukštesnių baldų paviršius – gėles galima laikyti ant spintelių, spintų, aukštų komodų viršaus. Čia reikėtų įvertinti, ar gėlė netrukdys patogiai varstyti dureles, stalčius.
 • Įvairios nišos – kambarinė gėlė nišoje ne tik suteiks gyvybės, bet ir galės nekliudoma augti. Žinoma, prieš tai įsitikinkite, kad nišoje yra pakankamai vietos. 


Vijokliai bet kokiam interjerui suteiks unikalumo. Augalo augimo kryptį galite formuoti, tad kiekvienuose namuose jis bus vis kitoks.Aukštos kambarinės gėlės vazonuose – ką verta žinoti?


Kaip jau minėjome prieš tai, ne visi užsakomi dideli kambariniai augalai internetu tinka kiekvienoje erdvėje. Norime kiek plačiau papasakoti apie augalo dydžio pasirinkimą. Kalbame ne tik apie pradinį dydį, bet ir ateities perspektyvą – kiek vietos reikia pilnai užaugusiam augalui. Norime akcentuoti, kad žadėtus matmenis sveikas augalas pasieks tik tuomet, jei jaus, jog gali laisvai, nevaržomai plėstis.


Mūsų kataloge esančios išskirtinės rūšys, pavyzdžiui, juka, guzmanija, vaškuolė, alyvmedis, monstera ar livistona, pasižymi unikaliomis formomis. Tačiau derėtų įvertinti tiek jų grožį, tiek augimo subtilybes. Tam, kad pilnai atsiskleistų, augalui reikia daugiau erdvės, būtinai – pakankamo aukščio. Minėtosios rūšys geriausiai tiks erdviose patalpose. Vazoninės gėlės į namus – unikali dovana


Ar kada pagalvojote, kad tiesiai į namus pristatoma, o gal jūsų asmeniškai įteikiama unikali kambarinė gėlė gali būti puiki dovana įvairioms progoms? Jas paprasta išrinkti bet kokiai progai, bet kokio amžiaus gavėjams. Neretai skintų gėlių žiedai dovanojami kaip dovanos priedas, o štai žydintis kambarinis augalas puikiai atstos ir puokštę, ir pačią ilgus metus džiuginsiančią dovaną.


Kyla dvejonių, o galbūt reikalingas patarimas? Nedvejokite, susisiekite su mumis internetu ar pasikalbėkime „Facebook“ paskyroje. Mielai patarsime, atsakysime į visus rūpimus klausimus – nuo įsigytų augalų priežiūros iki užsakymo detalių.DUK 


1. Kokios rūšys yra lengviausiai prisitaikančios ir mažiau reiklios? 


Jei nenorite daug dėmesio skirti gėlių priežiūrai, laikymo sąlygų smulkmenoms, mūsų kataloge siūlome rinktis iš šių rūšių: sansevjeros, „pinigų medžiai“, įvairūs sukulentai.


2. Ar saugu augalą užsisakyti internetu? 


Tikrai taip. Galite būti ramūs, kad net jautriausi vazoniniai augalai internetu bus atvežti sudarant visas būtinas sąlygas bei imantis visų saugaus pristatymo priemonių. Mūsų patirtis rodo, kad kartais užsakomos kambarinės vazoninės gėlės internetu namus saugiau pasiekia su mūsų kurjeriu nei tam nepritaikytame automobilyje. 


3. Ar pasirinktas augalas atkeliauja nuotraukose matomuose vazonuose? 


Prekės parduodamos be nuotraukose matomo vazono. Jei norite, jog šis atkeliautų vazone, susisiekite su mumis telefonu arba Facebook paskyroje – padėsime išsirinkti tinkamiausią. Produktus galite apžiūrėti mūsų interneto svetainėje, vazonų kataloge, o tuomet patikusius variantus atsiųsti mums.


4. Ar svyrančios kambarinės gėlės gali būti laikomos ant žemės?


To daryti nerekomenduojame. Jei matote, kad kambarinė gėlė neturės pakankamai vietos ant baldų paviršių, patariame pasidairyti medinių ar metalinių kojelių, suoliukų, medinių „kubų“ pakylų, specialiai gėlėms pritaikytų staliukų. Atsižvelgiant į kambario stilių, galima pasitelkti kūrybiškus variantus.


>>

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį