Aprašymas

Ktenantė (lot. Ctenanthe) - angliškai vadinama niekados niekados augalu (ang. Never Never plant). Labiausiai paplitusi rūšis yra Opeinheimi kaip kambarinis augalas, o kitos auga Brazilijos atogrąžų miškuose. Ktenante Opeinheimi savo marga lapija suteikia prabangos jausmą ir puošią namų interjerą.

Priežiūra: kadangi augalas yra kilęs iš atogrąžų miškų, jam reikalinga daug priežiūros. Pirmiausia patartina laikyti ten kur yra daug vietos, kad augalas galėtų laisvai augti. Turėtų būti laikoma šviesioje vietoje, tačiau vengti tiesioginių saulės spindulių, taip pat tamsių vietų, nes lapai gali prarasti savo margų lapų grožį. Mėgsta šilumą, vasaros metu virš 20 laipsnių šilumos, o žiemą ne žemiau 18 laipsnių šilumos. Reikli drėgmei, dažnai apipurkšti vandeniu ir palaikyti žemės drėgmę.

Aukštis: apie 110cm.

! Augalas parduodamas be nuotraukoje matomo keramikinio vazonėlio. Norint įsigyti augalą su keramikiniu vazonėliu - prošome kreiptis tel. numeriu +370 37 363512. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų, prekės spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.


Ktenantė (Opeinheimi)

  • Kiekis
    - +

Padarykime dovaną dar įdomesnę!

Įrašykite sveikinimą (maksimalus simbolių skaičius: 215). Įrašytą tekstą galėsite koreguoti krepšelyje, prieš patvirtinant užsakymą.


  • 62.90€

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį