2019-03-06

Kovo 8-oji – Moters diena gėlės.

Kaskart artėjant šventei galvojame kaip nustebinti artimą, mylimą žmogų, o gėlės – neišvengiama dovanos dalis arba pati dovana. Keletą dienų ar net savaičių žydintys žiedai primena apie ką tik praėjusią šventę, spindinčias artimųjų akis ir patirtą džiaugsmą.


Kartu su pavasariu, kovo 8-ąją, sveikiname mylimas moteris su jų diena. Tradicine tapusi dovana – tulpės žiedas, kuris simbolizuoja padėką už laiką, rūpestį ir jėgą. „Pasaulio gėlės“ skyriuose rasite įvairiaspalvių klasikinių, karpytų arba pilnavidurių tulpių, kurių kiekvieną galime supakuoti atskirai.

Moters dienos proga dovanojamos ne tik tulpės, tačiau ir kitos gėlės:

Narcizai – ryškiaspalvės, geltonos spalvos, svaiginančio kvapo gėlės, kurios  atrodo žaismingai ir pavasariškai.

Eustomos – pramintos laukinėmis rožėmis, moterims, mėgstančioms lauko gėlių kompozicijas. Net kelios šių gėlių šakelės, sukuria gausos įspūdį.

Gerberos – įsileiskite spalvų į savo namus! Įvairiaspalvių gerberų puokštė pradžiugins ir sušildys širdį.

„Pasaulio gėlės“ skyriuose rasite gausybę skintų gėlių, vazoninių augalų bei dirbtinių gėlių kompozicijų. Apsilankykite mūsų skyriuose Kaune arba apsipirkite internetu. Mūsų skyrių adresus rasite čia.


Įraše naudojamos nuotraukos yra UAB „Pasaulio gėlės LT“ nuosavybė, kopijuoti be „Pasaulio gėlės“ administracijos leidimo – draudžiama.

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį