2021-02-12

Karantinas – gėlininkų atradimai ir naujos galimybės


Gėlių industrijos atstovams karantinas atnešė itin didelių nuostolių. Tačiau šiandien jau su palengvėjimu galime sakyti – ne tik jų! Situacija gėlininkus privertė išeiti iš komforto zonos ir galvoti apie naujas galimybes. Kitaip tariant, priimti iššūkį ir atnaujinti verslo veikimo principus bei pritaikyti juos skaitmeninei erdvei. Prireikė šiek tiek laiko, drąsos, idėjų ir investicijų, bet jau galima pasidžiaugti įdėto darbo vaisiais. Kokie jie?

 

Užsakymai internetu: gėlės tiesiai prie jūsų durų!

 

Floristikos salonų „Pasaulio gėlės“ komanda, kaip ir daugelis kitų įvairių verslo šakų atstovų, supratusi, kad galimybės bus apribotos dar kurį laiką, atsigręžė į interneto galimybes. Tiksliau, esamų procesų optimizavimą, naujų įvedimą bei stiprinimą. Taigi, atrinkus internetinei prekybai tinkamą papildomų augalų asortimentą, buvo rastos išeitys, kaip būtent toks puokščių įsigijimo būdas gali sukurti pridėtinę vertę jums:

 

  1. Užtikrinta itin patogi gėlių pristatymo paslauga į namus visoje Lietuvoje (pristatymas internetu: Kaunas, Vilnius, Klaipėda).
  2. Išpildyta idėja – transportavimo išlaidos įskaičiuotos į prekės kainą, tad nekyla dvejonių, o užsakymo procesas dar sklandesnis ir aiškesnis.

 

Pastebima, kad rožės ir tulpės visgi išlieka populiariausiu pasirinkimu, kuris, beje, pamėgtas ne tik kaip dovana moterims, bet ir vyrams. Gėlių užsakymas internetu savo namams ar tiesiog norint kažką nustebinti – vis dažnesnis. Taigi, net kai visi grįšime į įprastas vėžes, ši paslauga bus toliau tik stiprinama ir vystoma – spėjama, kad naujieji klientams patogūs pirkimo įpročiai niekur nedings, priešingai, taps kasdienybe, namų puošimo rutinos dalimi.

 

Pasiruošę meilės dienai?

 

Šv. Valentino diena, o kiek vėliau – ir Tarptautinė moterų solidarumo diena – dvi pagrindinės šventės, kai, rodos, visas pasaulis skęsta žieduose, o įsimylėjėliai būtinai palepina savo damas gėlėmis. O kaip tūkstančių pirkėjų ir šypsenų gyvai sulaukdavusi „Pasaulio gėlės“ komanda šiai šventei ruošiasi šįmet? Aišku viena, jog srautams tiesiog būtina ruoštis iš anksto. Tačiau buvo ir daugiau šaunių idėjų:

 

  • Iš anksto sukūrėme strategiją, kaip dirbs atsiėmimo punktai, kuriuose bus užtikrinamas maksimalus jūsų ir darbuotojų saugumas.
  • Pasiūlėme naują produktą – tai Šv. Valentino dienos komplektai. Tam, kad galėtumėte saugiai užsisakyti visą dovaną iškart, o ne ieškoti trūkstamų detalių prekybos centruose, komplektuose rasite šokolado gaminių ar net helio balionų.

 

Skubame priminti, kad priimami išankstiniai užsakymai ir patariame – nedelskite, mat tokiu būdu padėsite ne tik sklandžiau vykdyti užsakymus, bet ir būsite tikri, kad jūsų mylimas žmogus gaus svajonių žiedų kompoziciją. O mes tik pridursime, kad gėlėms nereikia laukti ypatingos progos!

 

 Gėlių rinkos situacija pasaulyje: kaip ji veikia mus?

 

Žinoma, kad ir kokios naujos galimybės atsivėrė, o jei tiksliau, kokias kiekvienas susikūrėme, vis tiek negalime ignoruoti fakto – pokyčiai juntami visoje gėlių rinkoje. Pavyzdžiui, kainų svyravimas. Kodėl?

 

  • Karantino laikotarpiu, kad ir kaip bebūtų, viskas nurimo ir gėlių paklausa sumažėjo. Bet juk visą užaugintą bei paruoštą derlių vis tiek reikia sandėliuoti šaldytuvuose ir transportuoti.
  • Sakysite, per šventes visi vėl nori gėlių? Taip, tačiau kaina tuo metu natūraliai kyla kartu su paklausa visame pasaulyje.

 

Nenuostabu, kad neeilinė situacija, nors ir neženkliai, bet atsiliepia gėlių kainoms. Todėl labai svarbi išlaikoma aukšta kokybė. Beje, ar žinojote, kad „Pasaulio gėlės“ beveik visą asortimentą įsigyja žymiuose Olandijos aukcionuose?

 

Pasaulis sukasi toliau, verslas prisitaiko ir drąsiau priima naujus iššūkius. O žmonės toliau myli ir ieško būdų parodyti dėmesį. Juk ir patys, turėdami tiek mažai progų išeiti ar susitikti, dar labiau laukiame staigmenų ir dar stipriau džiaugiamės smulkmenomis! Gal šįkart tai bus mėgstamiausių gėlių puokštė, pristatyta tiesiai į namus?

Rekomenduojame:

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį