2019-01-31

Gėlės Valentino dienai

Vasario 14-oji – gražia tradicija tapusi diena, kuri primena nustebinti mylimuosius gardžiais pusryčiais lovoje ar vakariene žvakių šviesoje, palepinti šokoladiniais saldainiais ar gėlėmis. Kokias gėles dovanoti Valentino dienos proga? Pirmąjame „Pasaulio gėlės“ tinklaraščio įraše dalinamės rekomendacijomis, kurios tikrai pradžiugins antrąją pusę:

Rožės


Valentino dienos klasika – raudonos rožės, kurios visame pasaulyje simbolizuoja meilę ir aistrą. Kitas populiarus sprendimas – puokštėje maišytas raudonos ir baltos rožių spalvų duetas. Šios gėlės vertinamos dėl savo prabangios išvaizdos ir pakankamai ilgo gyvavimo laiko. Įspūdingai atrodančios 100 vnt. ar daugiau žiedų puokštės palieka neišdildomą prisiminimą.

Tulpės


Pavasarį menanti gėlė yra itin mėgstama dėl patrauklaus kainos ir kokybės santykio. Valentino dieną vertinamos ne tik raudonos spalvos tulpių puokštės, tačiau ir maišytos tarpusavyje įvairiaspalvės – geltonos, violetinės ir kitų spalvų tulpės.

Gėlių dėžutės


Stilingai atrodančios gėlių dėžutės gali būti pripildytos tiek vienos ar kelių spalvų rožėmis, tiek įvairaus asortimento egzotinėmis gėlėmis. Pasirinkite norimas spalvas ar įvardinkite konkrečias gėles ir „Pasaulio gėlės“ floristai sukurs unikaliai atrodančią skintų gėlių dėžutę pagal Jūsų pageidavimus. Gėlių dėžutė gali tapti išskirtiniu kambario dekoro akcentu, o taip pat pasižymi praktiškumu – nereikia ieškoti vazos pamerkti gėlėms.

Gyvų gėlių meškutis


Itin mieli meškučiai pagaminti iš įvairių skintų gėlių tikrai pradžiugins žaismingą romantiką. Kompozicijai parenkamos ilgai besilaikančios gėlės, kurių spalvas galite išsirinkti užsakymo metu. Nustebinkite antrąją pusę su žaismingai atrodančia gėlių kompozicija!

Miegančios rožės


Specialių technologijų dėka skintos rožės stabilizuojamos, ko pasekoje jų išvaizda nekinta net iki 3 metų. Įvairiomis progomis mėgstama dovanoti miegančių rožių kompozicijas stikliniuose induose, taurėse, akvariumuose. Galite rinktis iš gausybės skirtingų žiedo spalvų.

Miegančių rožių priežiūra labai paprasta – saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir nedrėkinkite. Dulkes rekomenduojama nuvalyti švelniu šepetėliu.

Nepamirškite, kad didžiausia ir brangiausia dovana – Jūsų dėmesys. Visa kita, tik gražios detalės prie Jūsų dovanojamo laiko. Jei neturite galimybės pasimatyti su mylimu žmogumi ar norite padaryti staigmeną, pasirūpinsime gėlių pristatymu į namus. Susisiekite su mumis jau šiandien arba užsakykite mūsų e-parduotuvėje čia


Įraše naudojamos nuotraukos yra UAB „Pasaulio gėlės LT“ nuosavybė, kopijuoti be „Pasaulio gėlės“ administracijos leidimo – draudžiama.

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį