Gėlių dėžutės


Gėlės dėžutėje pastaraisiais metais tapo itin populiaria tendencija – ne tik puošnios, bet ir patogios kompozicijos dovanojamos įvairiausiomis progomis. Nuo įprastų puokščių šios skiriasi tuo, jog turi unikalią laikymo talpą, o kvapnių žiedų gyvavimą palaiko sudrėkinta floristinė kempinė. Toliau – apie tai, kada gėlių dėžutės yra geriausias pasirinkimas ir kaip rasti tinkamiausią sau.Mūsų asortimentas 


Mūsų komanda kasdien susiduria su išskirtiniais užsakymais ir įvairiausiais pristatymo keliais. Individualūs kiekvieno norai, svarbūs asmeniniai minėjimai bei šventės dažnai priveda prie originalių sprendimų – spalvingi žiedlapiai, derinami unikalioje dėžutėje, dar labiau paryškina augalus, pabrėžia kuriamą nuotaiką. 


Kuo ypatingos „Pasaulio gėlės” puokštės dėžutėje?


Mums svarbūs ne tik gražūs, bet ir kokybiški deriniai, todėl daug dėmesio skiriame tiek paties augalo paruošimui, tiek naudojamoms medžiagoms – specialiai sudrėkintai oazei, tvariai dėžutei bei ilgaamžėms dekoracijoms. Mūsų kataloge rasite:


 1. platų ir kokybišką kvapnių žiedų asortimentą;
 2. dėžučių ir dekoratyvinių elementų pasirinkimo įvairovę;
 3. modernius kompozicijų pavyzdžius visoms progoms;
 4. pritaikytas naujausias ilgo gėlių gyvavimo technologijas.


Plačios galimybės ir profesionalūs sprendimai leidžia kartu rasti kuo ilgiau džiuginantį sprendimą kiekvienai progai, taip pat neretai gėlės dėžutėse užsakomos kaip puošmena šiuolaikiniam namų interjerui. 


Kokios gėlių dėžutės populiariausios?


Populiariausios puokštės dėžutėje sukurtos iš tvirtų rožių žiedų. Jie pasižymi plačiu spalvų, formų, rūšių pasirinkimu. Tai universali gėlė, kurią lengvai pritaikysite kone kiekvienam asmeniui. Taip pat populiarūs ilgai džiuginantys gvazdikai, eustomos, frezijos, žalumos šakelės. Kalbant apie šias, ypač pamėgtos ir interjero dekoravime populiarios eukalipto šakelės – jomis stilingai užpildomos bet kokios kompozicijos. 


Jei kyla klausimų dėl gėlių ar dekoravimo elementų, būtinai susisiekite su mumis: kartu rasime geriausią sprendimą.Kokiomis progomis dovanojamos gėlės dėžutėje?


Gėlių žiedai dėžutėje yra tinkami daugeliui progų. Pamažu toks pateikimo būdas pritaikomas skirtingų švenčių metu – ne tik dėl išskirtinės estetikos ir pasirinkimo galimybių, bet ir dėl elementaraus patogumo. Stilingos gėlių puokštės dėžutėse išsprendžia nuolat trūkstamų vandens indų, vazų klausimą. Progos, kuriomis neretai kuriame derinius: 


 • vestuvės;
 • krikštynos;
 • gimtadieniai;
 • naujo šeimos nario atėjimas;
 • Šv. Valentino diena;
 • Moterų diena;
 • draugystės metinės. 


Vis dažniau dovanojama ir be progos, tiesiog norint nustebinti neeiline puokšte ar įdomesniu pateikimu. O galbūt norite papuošti kasdienę aplinką ir suteikti savo namams daugiau spalvų bei jaukumo?Kada puokštė dėžutėje – geriausias sprendimas?


Kaip minėjome, tai ne tik patrauklus, bet ir praktiškas variantas. Būtent dėl patogių laikymo sąlygų tam tikrais atvejais gėlės dėžutėje yra geriausias pasirinkimas. Žemiau pateiksime kelis aktualius pavyzdžius.


Švenčių minėjimas 


Ko gero, kiekvienam teko susidurti su papildomu rūpesčiu, kur pamerkti šventės metu gautas gėles – sunku rasti tinkamą vietą ir pakankamą kiekį vazų. Kataloge esančios kompozicijos – paprastas sprendimas, kuris nereikalaus papildomos priežiūros šventės metu.


Paprastas transportavimas


Jei žinote, jog laukia kupina įspūdžių ir veiksmo diena, verta rinktis kompoziciją dėžutėje: vandens prisotinta kempinė kurį laiką aprūpina augalus reikalingomis atsargomis, tad dovanai nereikia papildomo dėmesio. Be to, transportuojant, perkeliant augalus iš vieno automobilio į kitą, gėlės dėžutėje gali būti patogiai padedamos ant sėdynės ar grindų.


Gėlių siuntimas į įstaigas 


Dažnai, norint nustebinti, padedame nusiųsti gėlėtus sveikinimus į įvairias įstaigas. Dovanos siunčiamos kolegoms, draugams bei artimiesiems ligoninėse, sanatorijose, biuruose ar kitose vietose. Tai patogiai užsakoma staigmena kiekvienam, kad ir kur bebūtų.


Interjero dekoravimas


Tai dar vienas atvejis, kai tokios kompozicijos neturi konkurencijos. Įvairiam interjerui lengvai pritaikomi deriniai papildo erdvių stilistiką, kuria pakilią nuotaiką. Taipogi, dovana džiugina ne tik „šviežia”: kai kurie kvapnūs žiedai dailiai sudžiūva ir yra paliekami kaip įdomi dekoracija.


Dvejojate, kurios gėlės dėžutėse geriausiai jums tiks – „Pasaulio gėlės” komanda pasiruošusi atsakyti į visus jums rūpimus klausimus apie pasirinkimą, užsakymą ar priežiūrą! DUK


1. Ar tokio tipo gėlėms reikalinga išskirtinė priežiūra? 


Tokia kompozicija nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, priešingai, ši pasirenkama, kai nėra galimybių sudaryti idealių sąlygų skintoms gėlėms. Kadangi tai yra gyvi augalai, gėlių puokštės dėžutėje laikymo sąlygos neturėtų skirtis nuo įprastų: vengti tiesioginių saulės spindulių, skersvėjų, pirmenybę teikti vėsesnei temperatūrai. Tiesa, tam, kad kvapnūs žiedai kuo ilgiau džiugintų, galima vis sudrėkinti floristinę kempinėlę nedideliu kiekiu vandens.


2. Ar kompoziciją reikia laistyti? 


Tokią kompoziciją „maitina” specialiai vandeniu ir naudingomis medžiagomis prisotinta floristinė kempinėlė. Kvapnūs žiedai puikiai laikosi, tačiau tam, kad jie gyvuotų kuo ilgiau, rekomenduojame po kelių dienų kasdien suvilgyti oazę. Nedidele srove, ne per žiedlapius, bet per tarpelius supilkite apie 1/4 stiklinės vandens. Nepersistenkite, kad gėlės dėžutėse nebūtų perlaistytos, nesudrėktų naudojama talpa, dekoracijos, baldai. 


3. Kiek išsilaiko tokios gėlių dėžutės? 


Priklausomai nuo priežiūros ir užtikrinamų gerų sąlygų, „šviežia” kompozicija gali džiuginti ilgiau nei savaitę. Neretai pamažu dailiai džiūvantys augalų žiedai paliekami kaip interjero dekoracija. 


4. Ar galima į dėžutę dėti bet kokios rūšies gėles? 


Dažniausiai naudojami deriniai iš rožių, gvazdikų, eustomų, frezijų žiedų. Žinoma, pagal jūsų pageidavimą, galima sudėti ir kitas gėles. Vis dėlto, mūsų sudaryti pavyzdiniai deriniai pasižymi išskirtiniu tvarumu bei palankesnėmis sąlygomis vėliau puokštę džiovinti. 


5. Ar galima sukurti individualią puokštės dėžutėje kompoziciją?


Taip, tiek pačios gėlės dėžutėse, tiek papildoma žaluma, dėžės ir kitos dekoracijos gali būti komplektuojamos individualiai. Tačiau verta pasitarti su mūsų floristikos specialistais, kurie rekomenduos derančius, vienas kito gyvavimo nesutrumpinančius augalus.

>>

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį