Atsiprašome, dėl didelio užsakymų skaičiaus Kovo 8 dienai pristatymai nebepriimami, kviečiame užsukti į mūsų parduotuves Kaune. Tegul šypsenos pražysta!

39.90€

33.48€

43.90€

39.90€

34.90€

43.90€

39.90€

33.48€

39.90€

30.00€

Ankstyva, ryški pavasario pradžia – kovo 8-oji, Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šia proga simboliškai pagerbiamos ir sveikinamos visos moterys, merginos. Tokia šventė kai kuriose šalyse švenčiama jau daugiau nei šimtmetį, o vyrai savo palaikymą ir dėmesį žmonoms, mamoms, dukroms, kolegėms ar kaimynėms tradiciškai parodo dėmesiu – gėlės moters dienos proga tiesiog būtinos! Kaip pasirinkti tinkamas kiekvienai moteriai bei kokios naujovės vertos dėmesio?

 


Tinkamų gėlių pasirinkimas


 

Pavasaris nulemia ryškų, gaivų, spalvingą asortimentą, tačiau išlieka svarbios ir tradicijos – pavyzdžiui, tulpės kovo 8 dienos proga yra vienas populiariausių pasirinkimų. Visgi renkantis gėles svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus:


 • moters asmenybę,
 • dovanojimo aplinkybes.

 

Žinoma, svarbiausias yra nuoširdus dėmesys ir mylimųjų šypsenos, bet jei norisi išties nustebinti ir patenkinti lūkesčius, verta skirti kiek daugiau dėmesio detalėms ir papildomų smulkmenų apgalvojimui!

 


Gėlės moters dienos proga internetu – pagal asmenybę

 


Galime išskirti pagrindines, populiariausias gėlių rūšis bei tam tikras su jomis siejamas moterų savybes. Taigi, kokios gėlės su kovo 8 internetu ir fizinėse parduotuvėse geidžiamos labiausiai?


 1.  Tulpės – tai absoliučiai universalūs, gražia tradicija tapę žiedai, dažnai siejami su prasidedančiu pavasariu. Todėl tulpės puikiai tiks bet kokio amžiaus pozityviai, mylinčiai, savimi pasitikinčiai mergaitei ar moteriai, vertinančiai tradicijas, ryškias spalvas, besidžiaugiančiai pavasariu.
 2. Rožės – tai amžinų subtilios klasikos ir solidžios romantikos gerbėjų gėlė. Todėl šis pasirinkimas tobulas, kai norisi kažko subtilesnio, išlaikyto, galbūt „ramesnio” nei tradiciniai ryškūs, pavasarį šaukiantys tulpių žiedai.
 3. Lauko gėlės – tai labiau išskirtinį požiūrį į natūralią estetiką turinčių, kūrybinę laisvę ir meilę gamtai spinduliuojančių moterų pasirinkimas. Tokios gėlės su kovo 8 internetu galėtų būti eustomos, frezijos ar net puokštė tik iš gibsofilijų.

 

Tradicijos išties lemia daugelio pasirinkimą, tačiau tikrai nereikia bijoti eksperimentų ir originalių pasirinkimų. Pavyzdžiui, išsiskirti iš minios nebijančiai moteriai puikiai tiks egzotiškų Afrikos protėjų glėbys.

 


Aplinkybės, arba nuo ko dar priklauso pasirinkimas

 


Primename, kad pasirinkimas priklauso ir nuo dovanojimo aplinkybių. Ypač tuomet, kai gėlės moters dienos proga internetu užsakomos ne tiesiogiai gavėjai, o asmeniškai nustebinti siekiančiam užsakovui. Ką dar verta apsvarstyti?

 

 • dovanojimo laiką,
 • transportavimą,
 • laikymo sąlygąs.

 

Jei dovana pasirūpinate dieną prieš, tai pasirinkimo nekeis. Priešingai, jei palaikyti puokštę teks kelias dienas bei transportuoti, patariame konsultuotis dėl tinkamos augalo rūšies. O galbūt verta pagalvoti ir apie saugų pristatymą į namus? Kurjerio įteikiama puokštė bet kuriame jums aktualiame mieste – Klaipėda, Kaunas, Vilnius – taps išties netikėta, smagia staigmena!

 


Gėlių žiedai gali perduoti žinutę

 


Esate romantikos gerbėjai? Tuomet verta pasidomėti ir skirtingomis gėlių reikšmėmis. Ne be reikalo tulpės kovo 8 dieną yra tradicinė, vyrų palaikymą ir dėkingumą primenanti gėlė – jos priskiriamos meilės išraiškai. Pavyzdžiui, raudona spalva siejama su aistra, geltona su amžina meile, o violetinė – su ištikimybe.

 

Rožės taip pat yra siejamos su romantika, bet šia proga skirtingi atspalviai gali reikšti tam tikrą ryšį su moterimi: raudona – aistra, geltona – išmintis ir džiaugsmas, baltos – tyrumas, o rožiniai atspalviai, sakoma, išreiškia padėką ir taiką.

 

Beje, žinutę perduoti galite ir jūs, mat prie kiekvienos puokštės galime pridėti į ant puošnaus popieriaus perkeltus jūsų žodžius.

 


Kitokie gėlių pasirinkimai – kaip nustebinti?

 


Gėlės moters dienos proga internetu yra neatsiejama šventės dalis, tačiau ryškėja ir naujos, išskirtinės tendencijos, kurios gali praversti ieškantiems įdomesnio pasirinkimo:

 

 • kompozicijos įvairiose, dekoruotose dėžutėse,
 • meškučiai iš rožių,
 • prabangus, gėlių žiedus primenantis muilas,
 • dirbtinių puokščių kompozicijos,
 • „miegančios” rožės stikliniame inde.

 

Norisi tiesiog mažos detalės prie siunčiamos puokštės? Puikiai tiks meilės žinutė ir mūsų siūlomas priedas – saldainiai. Visgi, jei norite unikalių smulkmenų, minėti variantai išpildys jūsų lūkesčius. Beje, dirbtinių gėlių rinka vis labiau vertinama – šiuolaikiškus kokybiškus gaminius net sunku atskirti nuo tikrų gėlių! Jie itin patiks mėgstančioms grožiu pasidžiaugti ilgiau – praktiškai ir interjerą puoselėjančiai damai tai gali būti geriausias pasirinkimas.

 

DUK

 

1. Kada gėlės su kovo 8 internetu geresnis sprendimas?


 

Pagrindinis kriterijus ir pranašumas yra jūsų patogumas. Dovaną mylimoms moterims galite užsakyti į bet kurį miestą, tiesiai į namus, tai praverčia karantino metu. Taip būsite tikri, kad kiekviena jums svarbi moteris, kuri gyvena kitame krašte, bus nudžiuginta. Be to, internetu patogu užsisakyti iš anksto, mat švenčių dienomis srautas visuomet didesnis.

 


2. Prieš kiek laiko reikėtų pateikti kovo 8-osios užsakymą, kad kurjeris spėtų pristatyti laiku?

 


Užsakymą rekomenduojame pateikti bent prieš savaitę, taip būsite tikri, kad gausite būtent tokias gėles, o mes galėsime užtikrinti sklandų atsiėmimo ar pristatymo procesą.

 


3. Kaip laikyti puokštę, jei ši užsakoma dieną prieš kovo 8-ąją?

 


Jei dovaną norite įteikti patys ir puokšte pasirūpinti iš anksto, svarbu užtikrinti tinkamas laikymo sąlygas. Tai – vėsi, tiesioginių aplinkos veiksnių nepasiekiama vieta. Taip pat svarbu užtikrinti tinkamą kiekį vandens. Tiesa, jei dovanosite tradicinę tulpių puokštę, šiai taikoma išimtis – laikykite gėles vėsiai, per naktį jos gali išbūti ir be vandens, taip išvengsite itin greito tulpių augimo proceso, ankstyvo žiedlapių išsiskleidimo.

 


4. Jei moteris gyvena kitame mieste, o pristatyti dovaną noriu pats, kaip kvapnius žiedus paruošti kelionei?

 


Kai užsakomos gėlės moters dienos proga internetu, žinantiems, kad laukia bent valandos kelionė, patariame personalą apie tai perspėti užsakymo pateikimo metu. Pasitelkiamos papildomos priemonės: apsauginio celofano plėvelė ir pritvirtinamas sandarus vandens atsargų maišelis.

 


5. Svarbus ekologiškas pasirinkimas, ar tulpės kovo 8 dieną gali pasiekti gavėją atitinkamoje pakuotėje?

 


Taip, galime parinkti neutralų, perdirbamą popierių. Siekiame atsižvelgti į šių dienų sąmoningo vartojimo tendenciją, tad tiek asmeninius užsakymus, tiek didelius įmonės užsakymus darbuotojoms ir kolegėms galime paruošti atsižvelgiant į ekologijos aspektą.

 


6. Ar galima kovo 8-ajai skirtame kataloge esančias puokštes pakeisti pagal save?

 


Taip, kiekviena puokštė gali būti pritaikoma pagal jūsų individualius poreikius. Galime pridėti pageidaujamų augalų rūšių, žalumos ar, priešingai, išimti nepatikusius elementus.

>>

Norite pirmieji sužinoti apie akcijas ir naujienas? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį